IT-Компанія AgriChain ― В Трійці Провайдерів Електронного Документообігу, Які Пройшли Тестування Щодо Взаємодії З Системою Е-ТТН

Agri Chain
1 min readMar 15, 2023

IT-компанія AgriChain в трійці лідерів долучилася до першої в Україні цифровізації транспортної сфери: впровадження електронної товарно-транспортної накладної е-ТТН. Компанія вже пройшла тестування щодо взаємодії з Системою електронного документообігу е-ТТН — програмним комплексом, завдяки якому здійснюється реєстрація, облік та обмін електронних товарно-транспортних накладних між учасниками вантажних перевезень автомобільним транспортом.

За результатами тестування AgriChain отримала рекомендації від Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України щодо доопрацювання свого програмного забезпечення. Тестування інших провайдерів, що приєдналися до проєкту, триватиме й надалі.

Попри те, що використання електронної товарно-транспортної накладної стане обов’язковим для українського бізнесу тільки після нашої перемоги та завершення воєнного стану, провайдери ЕДО вже зараз мають змогу пройти тестування щодо взаємодії із Системою е-ТТН. Таким чином, компанії-учасники ринку вже з січня 2023 року зможуть розпочати знайомство з особливостями використання е-ТТН та навчити своїх працівників заповнювати електронний документ.

Впровадження системи е-TTН здійснюється в партнерстві Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та за участі ГО «Інститут аналітики та адвокації», яка на період реалізації проєкту є адміністратором системи е-TTН.

--

--